ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ

Звертаємо увагу на те, що стандартні положення Законодавства України регулюють питання повернення і обміну товарів, придбаних споживачами. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172, парфумерно-косметичні товари, товари в аерозольній упаковці, а також продовольчі товари відносяться до переліку товарів належної якості,  що не підлягають обміну  (поверненню),  якщо   вони   не   задовольняють споживачів з будь-яких причин.

 

 Політика компанії Telmone - це бездоганний сервіс і турбота про наших клієнтів. Розуміючи, що придбання в інтернеті косметичних засобів, дієтичних добавок несе можливість помилкового вибору, ми надаємо всім клієнтам сайту Telmone можливість повернення грошей або обміну товару  протягом 14 днів з моменту отримання товару. При цьому продукція повинна зберігати товарний вигляд, без слідів використання і забруднень, зі збереженням заводської упаковки і маркування.

Додаткові витрати пов'язані з доставкою продукції по обміну / поверненню несе покупець. Для повернення товару ви можете скористатися послугами будь-якої кур’єрської служби.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» статті 9 покупець може протягом 14 днів поміняти товар на такий точно:

-       якщо товар не влаштував покупця за кольором, розміром або формам;

-       не можна застосовувати за призначенням, але за умов, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську упаковку, пломби і при наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Якщо в момент обміну такого ж товару немає в наявності, то покупець може:

-       Купити будь-який інший товар в нашому магазині.

-       Отримати назад свої гроші, витрачені на покупку товару.

-       Поміняти товар на такий же при першому ж його надходження в продаж.

Увага!

Для запобігання непорозумінь, щодо обміну чи поверненню товару ми просимо Вас обов'язково надавати копії таких документів:

-       чек з пошти (від кур'єра) про оплату;

-        рахунок;

-       заповнений гарантійний бланк (бланк ви можете знайти в коробці з якій отримали посилку).

-       Повернення коштів здійснюється протягом 14 робочих днів після отримання нами товару.

Залишилися питання? - Зв'яжіться з нашими менеджерами.

Гарантии качества

Доставка   Доставка   Доставка    
Гарантии качества. Сервисная поддержка   Отслеживание товара при доставке   На сайте только сертифицированные товары!    
             
Каталог Телмоне - напрямок здорового життя тел. (044) 364-07-53 Работаем в будни с 10:00 до 18:00