ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Полювання на подарунки»

 

1.    Організатор Акції, територія та строки (тривалість) проведення Акції.

1.1. Організатором Акції «Полювання на подарунки» є Товариство з обмеженою відповідальністю «СК-РІТЕЙЛ» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 04053 м. Київ, Вознесеньский узвіз, буд. 14.

1.2. Організатор має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

 

2. Учасники Акції та територія її проведення.   

2.1. Акція проводиться по всій території України.

2.2. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які проживають на території України, які в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції (надалі - Правила), що викладені нижче (надалі – «Учасники Акції»). Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб заборонена.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: працівники Організатора та будь-яких інших компаній, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції, їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

 

3. Строк проведення (тривалість) Акції.

3.1. Акція триває з 05.02.2020 р. по 15.07.2020 р. включно (надалі – «Строк проведення Акції» або «Тривалість Акції» або «Акційний Період»).

 

4. Продукція, яка бере участь в Акції.

4.1. В Акції бере участь вся продукція, яка замовлена на Інтернет-сайтіhttp://telmone.com, через оператора Сall-центру та оплачена готівкою у відділенні УкрПошти (надалі – Акційна продукція). Учасником Акції стає споживач, який вказав свій номер телефону при замовленні продукції під час дії Акції, яка триває  з 05.02.2020 по 15.07.2020 року.

4.2. При оформленні замовлення на телефон учасника надходить повідомлення з підтвердженням, з сумою оплати та ID номером товару.

4.3. В Акції приймає участь кожне замовлення з ID номером.

  

5. Призовий Фонд Акції.

5.1. Призовим Фондом Акції є подарунки,  які зазначені в таблиці №1

Подарунки

Кількість

ID

Ціна за одиницю

Універсальний набір Oxisson Soft Protection

1

31673

939,6

Набір для очистки накипу иа жиру

1

31769

969,6

Набір для прання

1

32155

2184

Подушка System-Q

3

32589

648

Подушка Gorizontica

3

32588

628,8

Плед Сapcake

3

32551

900

Плед - Green

5

32531

1018,8

Ковдра Aloe Vera 200*220

2

32838

2218

Спальний набір Aloe vera Duet

1

32836

2560

Постіль Mary Евро

1

32607

2079,6

Постіль Deko Filling евро

1

32606

2079,6

Професійний набір для волосся

3

31741

1254

Alpeja Тонік

3

32434

210

Alpeja Пінка

3

32854

235

Всього

31

   

(Таблиця №1)

5.2. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.5.1. кількість подарунків.

5.3. Відповідальність Організатора, за видачу подарунків обмежується вищезгаданою  в п. 5.1 кількістю подарунків.

5.4. При цьому Організатор розіграшу залишає за собою право збільшити кількість призового фонду розіграшу, або включити додаткові подарунки, які не прописані в даних Правилах.

5.5. Зовнішній вигляд подарунків (форма, розмір, колір) може відрізнятися від зовнішнього вигляду подарунків, зображених в інформаційних матеріалах розіграшу, на Інтернет-сайтіhttp://telmone.com

 

6. Умови участі в Акції.

6.1. Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам, що зазначені в п.2.2. та належним чином виконала усі умови цих Правил.

6.2. Учасники акції, запрошені до участі в акції, одержують інформацію через рекламу в поштових розсиланнях фірми, через рекламу на телебаченні, в Інтернеті, шляхом усного сповіщення та смс-розсилки, що включають в себе інформацію рекламного характеру. Дана акція не є лотереєю, грою, конкурсом, або публічною обіцянкою винагороди без оголошення конкурсу в розумінні глави 78 Цивільного кодексу України, і направлена на підвищення попиту клієнтів на товари фірми. Під словом «акція» розуміється – визначення переможця у розіграші заохочення, що є інструментом дослідження попиту споживачів для рекламних кампаній, які проводяться шляхом прямої адресної пропозиції.

6.3 Для участі в Акції учаснику необхідно:

6.3.1. Замовити і повністю оплатити будь-яку кількість товарів в строк проведення Акції на будь-яку суму, щоб претендувати на подарунок вказаний в п 5.1 Правил.

6.3.3. В повному обсязі оплатити замовлені товари та зберігати повідомлення з ID номером, протягом всього терміну проведення Акції.

6.3.4. Кожен рахунок, що підтверджує придбання продукції в Акційний Період, реєструється та присвоюється йому порядковий номер (ID номер товару).

6.4.  ID номер, що підтверджує придбання Акційної Продукції в Акційний Період, буде вважатися таким, що приймає участь в Акції за умови, що товар, який оплачений та отриманий не був повернений споживачем у встановлені законодавством терміни.

 

7. Порядок визначення Переможця Акції, що здобуде право на отримання подарунку.

7.1. Переможці Акції будуть визначенні методом генерації випадкових чисел за випадковим збігом з ID номером товару, який приймає участь в Акції.

7.2. Визначення Переможця відбуватиметься 05.08.2020 року, час проведення с 15:00 – 16:00 години.

7.3. У разі визначення Учасника Акції як такого, що має право на отримання  подарунку, передбаченого у п. 5.1. (надалі - Переможець) цих Правил, Переможця Акції буде повідомлено телефонним дзвінком на номер телефону, який Учасник Акції залишив при замовленні товару.

7.4. Результати визначення Переможця Акції, який здобуде право на отримання подарунку, передбаченого п.5.1. цих Правил, оформляються письмово у вигляді Протоколу визначення Переможця Акції. Підписи членів та голови комісії з визначення переможця Акції наПротоколі засвідчується нотаріально.

7.5. Якщо Переможець, який здобув право на отримання подарунка, не виконав зазначені умови у п. 8.1 Правил, він вважається таким, що відмовився від призу, та втрачає право на його отримання і не може претендувати на отримання подарунку, в наслідок цього не має права на одержання будь-якої компенсації від Організатора Акції.

7.6. Результати визначення Переможця Акції, який отримує право на отримання подарунка, є остаточними й оскарженню не підлягають.

 

8. Умови отримання подарунка.

8.1. Учасник Акції, який здобув право на отримання подарунка, протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання повідомлення про право на подарунок, повинен надати Замовнику копії таких документів: копію паспорта (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де й яким органом видано паспорт, сторінку з пропискою (реєстрацією), копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків), підписати документ щодо передачі права на використання імені, фото та адреси (без зазначення вулиць, номерів будинків і квартир) в інформаційних, комерційних і рекламних цілях.

8.2. Отримання подарунку Переможцем Акції, здійснюється в такі строки: з 20.08.2020 р. по 30.08.2020 р.

8.3. Для отримання подарунка, переможцю необхідно підтвердити адресу для відправки через відділення Укрпошти в термін 06.08.2020 р. по 20.08.2020 р. та надіслати копії документів, вказаних в п. 8.1 Правил за адресою: 04209 а/c 80 ТОВ «СК-РІТЕЙЛ», або на адресу електронної пошти: viunnykye@telemedia.ua. Відправлення здійснюється за рахунок Отримувача.

8.4. В день отримання подарунку у відділенні Укрпошти, Учасник, який є Переможцем Акції, повинен в обов’язковому порядку підписати Акт прийому-передачі подарунку в двох екземплярах та один із підписаних ним екземплярів Акту прийому-передачі подарунку обов’язково надіслати Організатору за адресою вказаною на конверті. Акти прийому-передачі подарунку та конверт надсилаються Переможцю разом з подарунком.

8.5. У випадку ненадання Переможцем Акції документів зазначених в п. 8.1 або відмови від підписання вказаних вище документів, буде вважатись, що Переможець відмовився від отримання подарунку.

8.6. Організатор не несе відповідальності за неможливість Учасником Акції, який здобув право на отримання подарунку, передбачених п.5.1. цих Правил, скористатися цим призом з будь-яких причин, що не залежать від Організатора, в тому числі у зв’язку з відсутністю у нього необхідних документів, через вади та проблеми зі здоров'ям Учасника Акції, через проблеми з його фізичним чи психічним станом, через особливості віросповідання Учасника Акції, а також у разі неможливості зв’язатися з Переможцем Акції протягом 7 (семи) діб з моменту визначення його Переможцем Акції за телефоном, який вказаний учасником при замовленні товару.

8.7.  Учасник за власний рахунок несе будь-які витрати пов’язані з отриманням подарунку. Такі витрати не підлягають компенсації з боку Організатора.

8.8. Оподаткування вартості Подарунків Акції, вказаних у пункті 5.1 цих Правил, забезпечує Організатор відповідно до чинного законодавства України за встановленою для такого виду доходу ставкою.

 

9. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.

9.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних правил та умов Акції на Інтернет-сайтіhttp://telmone.com

 

10. Інші умови

10.1. Заміна подарунка будь-яким іншим благом чи заміна подарунка на будь-які інші призи не допускається. Подарунок обміну та поверненню не підлягає.

10.2. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

10.3. Організатор залишає за собою право в межах акцій проводити додаткові акції, при цьому найменування, кількість, розмір речових та/або грошових заохочень визначається на його розсуд.

10.4. Організатор не несе відповідальності за:

- достовірність наданої Учасником Акції інформації щодо їх персональних даних.

- неотримання Учасником Акції призу з причини зазначення Учасником Акції неправильної та/ неповної та/або не оновленої адреси.

- невиконання (несвоєчасне виконання) Учасником Акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

10.5. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатор обставини.

10.6. Організатор Акції не несе відповідальність за виконання зобов'язань опублікованих в цих правилах, в тому числі, стосовно подарунка, передбаченого п. 5.1 цих Правил, у разі, коли Учасник Акції, що отримав право на подарунок, не надав документи зазначені в п. 8.1 даних Правил впродовж 5 (п’яти) календарних днів після отримання інформації про виграш, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про подарунок впродовж 7(семи) календарних днів після визначення Переможця Акції. Заохочення видається лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання подарунку, усіх вимог передбачених цими правилами Акції.

10.7. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

10.8. Обов’язки з виплати податків і зборів, встановлені чинним законодавством України, визначаються у відповідності до чинного законодавства України.

10.9. Учасник Акції, що здобув право на отримання подарунок, не може передавати своє право отримати подарунок третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.

10.10. Фактом участі в цій Акції Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції, вірність наданої ним інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

10.11. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку своїх персональних даних у базі персональних даних Організатора Акції,  у визначений Законом України «Про захист персональних даних» спосіб, з необмеженим строком, з метою виконання замовлення, отримання товарів, інформаційних матеріалів, рекламних та спеціальних, комерційних пропозицій, дослідження ринку, участі в акційних програмах Організатора (або його комерційних партнерів), а також на передачу на обробку своїх персональних даних третім особам, розпоряднику бази  персональних даних, яким можуть передаватись такі дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Своєю участю в акції Учасник підтверджує своє ознайомлення з правами, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних».

10.12. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника Акції, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, фото, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції. Надання такої згоди розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10.13. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.

10.14. Кореспонденція надсилається Організатору за адресою – 02300 а/я 51 ТОВ «СК-РІТЕЙЛ»

 

 

 

 Гарантии качества

Доставка   Доставка   Доставка    
Гарантии качества. Сервисная поддержка   Отслеживание товара при доставке   На сайте только сертифицированные товары!    
             
Каталог Телмоне - напрямок здорового життя тел. (044) 364-07-53 Работаем в будни с 10:00 до 18:00